Kullanım Koşulları

www.zeytinburnucumhuriyetkosusu.com (“Site”) herkesin kullanımına açıktır. Bu kapsamda Site’ye kayıt olarak ya da kayıt olmaksızın siteyi kullanan her kullanıcı, aşağıdaki kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır; 

1. Site’nin misyonu; Uluslararası 13.Zeytinburnu Cumhuriyet Koşusu organizasyonu hakkında tarih, yer, zaman, program, ödüller, kurallar, kayıt vb. konularda bilgi edinmek isteyen kişilere ihtiyaç duydukları bilgileri sağlamak ve organizasyonun gerçekleşmesi için gerekli asgari bilgileri yarışmacılardan toplamaktadır.

2. Site’de yer alan yarışmacılara ilişkin bilgiler; kullanıcılar tarafından verilmiş olup, bilgilerin doğruluğu teyit edilmemektedir. Bu bilgilerin doğruluğu konusunda sorumluluk yarışmalara ait olup, Site’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Organizasyona ilişkin diğer bilgilerin doğruluğu ise Site tarafından teyit edilmektedir.

3. Site tarafından sunulan bilgilerin aktif link verilmesi veya kaynak belirtilmesi koşulu ile alıntılanması, fiziki çıktılarının alınması ve kullanılması serbesttir.

4. Site sunduğu hizmetlerin kesintisiz ve hatasız çalışması için üzerine düşen sorumlulukları yerine getirecektir. Ancak İnternet erişim hizmeti veren servis sağlayıcıların sistemlerinde meydana gelebilecek teknik arızalar, anlaşmalı olduğu kurum ve kuruluşların sistemlerinde meydana gelebilecek aksaklıklar, sistem bakımları ve mücbir nedenler gibi durumlarda Site  servisleri de bağlantılı olarak etkilenebilir. Bu gibi durumlarda hizmetlerin etkin olarak işlemesi için gerekli tedbirler alınacaktır ancak elimizde olmayan nedenlerden kaynaklanabilecek kesintiler ve zararlardan sorumluluk kabul edilmemektedir.

5. Organizasyon kapsamında sunulan hizmetlere ilişkin kalite standartlarımızı korumak ve en iyi hizmeti verebilme amacı ile her zaman tek taraflı olarak değişiklik yapabilme hakkımız saklıdır. Ayrıca değişen mevzuat uyarınca her zaman tek taraflı değişiklik yapma ve gerektiğinde hizmetleri sonlandırma haklarımız da saklı tutulmaktadır.

6. Site, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

7. Kullanıcılar, işbu dokümanda yer alan bilgileri incelediklerini ve bunların tamamını kabul ettiklerini, bu dokümanın kendilerini de bağladığını, Site’yi kullanırken bu koşullara uygun hareket edeceklerini kabul ve taahhüt ederler.

8. Kullanıcılar, İnternet sitemizin kullanılması hususunda Gizlilik Politikası’nın ve Aydınlatma Metni’nin, kullanım koşullarının ayrılmaz bir parçası olduğunu ve kendileri tarafından uygun bulunduğunu kabul ve taahhüt ederler.