Zeytinburnu 12.Cumhuriyet Koşusu

Kayıt Formu

Kayıtlar Kapanmıştır.Teşekkürler

Yarışmacılar

Adı Soyadı Cinsiyet Takım Göğüs No Onay
ResmigülYıldırımKadın20
CetinTapar ErkekElopar 21
OztanVelipasalarErkekTria Team 22
ÖzgeKandemirErkekTria Team23
SavaşIlhanErkekAsımÇetinkosugucu24
Şerif SÜRER ErkekVoltFloyd25
LeventKendirErkek26
AliCandanErkekBüyükçekmece Bisiklet Kulübü27
MURATALGINErkek28
TarkanGeçgelErkekFerdi 29
TarıkAltınkayaErkekBüyükçekmece bisiklet spor Kulübü 30
TurgayBaskınErkekAsımÇetinKoşugücü31
ERCÜMENTYAPALErkek32
GürkanOkulErkek33
EldarBAYRAKTARErkekBüyükçekmece bisiklet spor Kulübü34
Namık BUDAKErkekBursa Masterler Atletizm Kulübü 35
ErayTüremenErkek36
HALİTÖZALPErkekBabaeskispor Atletizm 37
HüseyinERBİLErkekFerdi38
NilüferKeskinKadın39
Taner Kaya ErkekFerdi40
HaticeYıldırımKadınFerdi41
MertBaydurErkek42
Serra SudeKökdumanKadınİzmi Belediye Spor43
ŞilanAyyıldızKadınBJK44
Özlem Kaya KadınFenerbahçe 45
NamıkSaralErkekKoşu Tutkunları46
Fatma ArıkKadınEnka47
bülent yacıErkekmercedes spor kulübü48
leventyacıErkekmercedes spor kulübü49
EMREAKCANErkek50
MUHAMMED EDİP KARABACAK ErkekAKUT SPOR KULÜBÜ51
Tuğçe Özkan KadınEyüp spor52
BÜLENTERErkek53
kemalüneyErkekmercedes spor kulübü54
Yasemin HÜNERLİKadın55
Fadime AyazmaKadınEyüp spor56
avni salmanErkekmercedes spor kulübü57
ÖZKANTERZİErkekFERDİ58
coşkun öztürkErkekmercedes spor kulübü59
GörkemKaleErkekİzmi Belediye Spor60
Zeynep Sunay Yıldız KadınEyüp spor61
ahmetyücedağErkekmercedes spor kulübü62
BAYRAM ŞAHİNErkek63
kemalkuzuErkekasım cetın64
SelçukAkbabaErkekAKUT65
ÇetinAkgölErkekBabaeski Spor Atletizm66
EMİNTÜYSÜZOĞLUErkek67
muratkuzuErkek68
CENGİZYÖRÜKOĞLUErkekMB RUNNERS69
ercandankırErkek70
ALİİMDATErkekMB RUNNERS71
HANDEİMDATKadınMB RUNNERS72
BaharDoğanKadınBeşiktaş Spor Kulübü73
AydınRencberErkekCebeci koşu grubu74
MEHMETKIRAÇErkekFerdi75
Gökhan GüneyErkekBaşkent gençler ve masterler spor kulübü76
CevriyeTunçKadınAKUT77
MustafaKasarErkek78
KIYASETTİNYALÇINErkekTrabzonspor79
İSMAİL GÖKHANTEKİNErkekİSTANBUL MASTERLERİ ATL.KLUBÜ80
AdnanSedefErkekALDOSK81
FeritTanErkekMardin s.k82
HASANDÖNMEZErkekİstanbul masterları atletizm Kulubü83
Enis GüngörmezErkekBireysel84
Sebahattin Çinkılıç Erkek85
MehmetAkarcalıErkekFerdi86
AliBabalErkek87
İnançVatanseverErkek88
Haşim KartalErkekAvrasya koşu gurubu89
Ahmet Can Bozkurt Erkek90
MuratATLIErkekAtakent cycling team91
MehmetÇelikErkekTempo Atletizm 92
HasanTurğutErkekTrabzonspor93
HamiGümüş ErkekAvrasya koşu gurubu94
ÖZKANYÜKSELErkekKOŞU TUTKUNLARI95
Yusuf Yılmaz ErkekÇAGET96
SeyranGüneşErkekPegasus Running Team97
AhmetBayramErkekManisa büyük şehir belediye spor98
AYŞECİK Yüksel KadınKOŞU Tutkunları 99
CevlanErtuğrulKadın100
Ali SerdarSARIErkek101
Mükremin NasErkek102
AdnanGülErkekİstanbul Masterleri Atletizm Kulübü103
üzeyirboztemirErkekferdi104
ErhanArslanErkek105
erolöztürkErkekasım çetin koşu gücü106
HasanAkyolErkekSs. Bosch çalışanları tüketim koop.107
EMİNEERKadın108
HakanÇolakErkekYok109
ErgünArslanErkekGAZİ KOŞU GURUBU110
ÖnderErenErkekTriatlonForum.com111
AlpaslanBodurErkekAydos537112
LokmanKızılkayaErkek113
BaverAteşErkek114
Yunus YahsiErkekAdidasrunnersistanbul115
Mehmet zahirKülErkekKyanirunningtr116
ZekeriyaKoçErkek117
FikretGüngörErkekTempo118
Ayhan TufanErkekFerdi119
Ahmet Turhan Uzunalp Erkek120
SonerDemirbaşErkekİstanbul masterleri atletizim kulübü121
GörkemGüngörErkek122
BahattinÇiniçErkek123
Dursun AliGörücüErkekTempo atletizm124
MuratKayaErkekTRABZONSPOR125
SvetlanaSepeliova KayaKadın126
İlhanYıldırımErkekYıldırım atletizm127
MUZAFFERERDOĞANErkekPEGASUS RUNNING TEAM128
HASANKIRANErkekULUDAĞ ATLETİZM GRUBU129
Sebahattin GezerErkekAtakent Koşu130
Mehmet AliAkbulutErkekAsım Çetin koşu gücü131
GÖKHANÇALIKErkek132
DuraliÇolakErkekAsım Çetin koşu gücü133
CaferKösedağıErkek134
NURETTİNHAMURYENErkek135
NihatSerttaşErkek136
SEZAİAKTUNÇErkekULUDAĞ ATLETİZM GRUBU137
CanberkCengizErkek138
Nilgun Ayirga KadınKosu Dünyamız 139
Hakan Ayirga ErkekKosu Dünyamız 140
ÖzayTanrıverErkek141
DevrimKazanErkekİstanbul BBSK142
SerdarKurşun ErkekGaziantep Büyükşehir Belediyesi 143
SabahattinKAYAErkekKoşu Dünyanız144
Pınar DemirKadınFerdi145
Aydın Cemal Yanık ErkekÇAGET146
SelimKorkmazErkekMalatya44Runners147
AyşegülEygiKadınTEMPO ATLETİZM 148
DemetDinçKadın149
MetinTurunçErkekAsım Çetin koşugücü150
EROLNUMANOĞLU Erkek151
FURKANYILMAZErkekVOLT FLOYD152
SOLMAZ ECEYILMAZKadınVOLT FLOYD153
KemalBölükbaşErkekAsım Çetin koşugücü154
METİNSAYANErkekULUDAĞ ATLETİZM GRUBU155
YasinPamuk ErkekTempo Atletizm156
Necdet Kökçü ErkekAsım Çetin koşu gurubu. 157
MustafaAtağErkek158
YenerAydın ErkekÇaget159
YavuzAksuErkekCaget160
FatihErhanErkek161
CihanBilgeErkekÇimtaşRun162
SemraBulutKadınBeat run crew163
TolgaÇetinkayaErkek164
AyşeKulabaşKadın165
BurakCangırErkekTempo atletizm 166
ErhanSARIKAYAErkekAsım Çetin Koşu Gücü167
YASİN AYDOĞDU Erkek168
NusretÇakmakErkekGazi koşu grubu169
ErkanKayaErkekGazi koşu grubu170
İskenderERZİNCANLlErkekBsk171
EnginKaracanErkekYürüyen Yabancı172
TurgutSUTAŞErkekÇorlu Masterlar 173
HasnaaBoğahanKadınİzmit Belediye Spor174
VahitAyanErkekCaget175
OğuzhanİnanErkekSabırsız Gezgin176
SerdarBEKTAŞErkekSERDAR BEKTAŞ SPOR KULÜBÜ177
Mustafa Necip Dündar ErkekAdidasrunning/Akut 178
AlpaslanKayaErkek179
MuratUlutürkErkekTempo atletizim180
AYDINBALKANErkekBALKAN KOŞU181
İsaBayırErkekKoşu dünyamız182
Haydar Erdogdu ErkekTempo Atletizm 183
ÖnderUzunErkekDemir Triatlon SK184
Cemil ÖZDEMİR ErkekÇORLU MASTERLAR185
YusufDogangunErkek186
Tuğçe CoşkunKadın187
UmidaAktasKadınAvcilar Kosu188
ÇIĞILUZUNKadınHira triatlon189
KazımKüçükalErkek190
Mustafa ORHANErkekXBionic 191
HalitKOÇLOĞ ErkekFerdi192
İsmailKeleşoğluErkekSerdar Bektaş Spor Külübü193
Diyar Öztürk Erkekİbb 194
AliDüzdaşErkekSerdar Bektaş Spor Klübü195
DoğanayOĞUZHANErkekBeylikdüzü TrİAtLoN196
ErkanErkalErkekS.S Bosch Çalışanları Tüketim kooparitifi197
metinbozkurtErkekSs. Bosch çalışanları tüketim koop.198
WeiShiErkekIER199
bayramakbaşErkekçaget200
GÜLLÜ SAHİNAKGÜL Kadın201
Handan Bolut Kadınİzmit belediye spor202
CihanCoşkun ErkekGaziKoşuGrubu 203
ErsevSevinçerErkek204
Selin Güney Kadın205
SonuçAkdemirErkekBtg206
İbrahimÇöpErkekAKUT207
zülfikaraltunayErkekEYÜPSULTAN BİSİKLET GRUBU208
HaticeYorgancı BedikoğluKadınİstanbulmasterleri Atletizm klübü209
BülentKebapcıErkekBeylikdüzü Triatlon210
KaylaMoserKadınIstanbul Expat Runners211
ErdalEkizErkek212
AyşegülÖzdumanKadınKadıköy Runners213
FatihCicek Erkek214
MEHMETKADAGANErkek215
Hüseyin AvciErkek216
CANFİLATErkek217
MESUTGÜRLERErkekSS Bosch Çalışanları Tüketim Kooperatifi218
RECEPDURMUŞErkek219
arifgündoğanErkek220
BerkerTaşolukErkekKadıköy Runners221
ÜmitErErkekMarla Ege Atletizm222
Tarık BuğraÖzdemirErkekYapı Kredi Atletizm Takımı223
SezginOturmazErkekAKUT224
FatihErginErkekKadıköy Running225
oral recepyükselErkek226
CemDemirciErkek-227
CeyhunDemirciErkek-228
BerkayCigdemErkekKadikoy runners229
SaadetErsözKadınKadikoy runners230
ElifSerbesKadınIzmit Belediye Spor Klubu231
Murat TAŞErkekSERDAR BEKTAŞ SPOR KULÜBÜ232
Zeyjep duyguÖnelKadınTempo atletizm233
ömeryurttaşanErkekTrackyaRun234
ABDULLAHPALALIOĞLUErkekİzmir Veteranlar Atletizm İhtisas Kulübü235
BURAKKARGINErkek236
MedinErdoğan ErkekFerdi237
ÖmerKaraErkekFerdi238
MahmutADACI ErkekFerdi239
ErsinŞabudakErkekAdım adım240
RızaYıldırım ErkekBilecik belediyesi241
MAHMUTULUSUErkekVoltFloyd242
ErhanKurtErkekGaranti Yatırım243
SELÇUKEVİRGENErkekBİLECİK244
kemaldinçkalErkekferdi245
SüleymanSatılmışErkek246
ŞahinBircanErkekİMAK247
Ufuk HIZARSLAN Erkek248
Mustafa YILMAZERErkek249
durmuşşahinErkekferdi250
Birgül GülsünYilmazKadın251
Süleyman VolkanTunçelliErkek252
PHILIPWESTErkekISTANBUL EXPAT RUNNERS253
ErkanIssiErkekFreeletics İstanbul254
RızaGüzelErkekGazi kosu gurubu255
İLHANUĞURLUErkek256
GökhanTopçuErkek257
AZMİSARIErkek258
KADİRDEMİROKErkek259
Kemal BulutErkekSerdar Bektaş Spor kulübü260
ElifKöroğluKadınBeat Run Crew261
fikretermekErkek262
Ayetullah BazErkekİBBSK263
İSMAİL HAKKI ARSLANErkekADIM ADIM KOŞU 264
AliÖzenErkekRundamental 265
OnurMIHCIErkek266
haticezeylanKadın-267
suzantuncaKadınasım çetin koşu gücü268
YücelGüvenErkekTempo Atletizm269
egemenhekimErkekavrasya270
AhmetHekimErkekAvrasya kosu grubu271
EmrullahDemirelErkekMARLA EGE ATLETİZM272
ReyhanDemirelKadınMARLA EGE ATLETİZM273
Cumhur KARAKUŞErkekMarla Ege Atletizm Kulübü 274
MehmetOrhanErkekFerdi275
GökmenZenginErkek276
UğurKadanErkekFerdi277
Okyanus YıldızKadınFerdi278
SonerTosunErkekGaziKoşuGrubu 279
MustafaToranErkek280
KUMSAL EROĞLUKadınferdi281
MehmetHekimErkekAvrasya koşu gurubu282
Fidan CenalKadınTria Team283
UğurErenözlüErkekBeylikdüzü Triatlon284
HülyaNurcanlıKadınBeylikdüzü Triatlon285
GökerKaraErkek286
ASİYE VERAL Kadınİstanbul masterları287
OktayBostanErkekTria Team288
Mustafa KirazErkekMarla Ege Atletizm ve dağcılık klübü 289
ZuhalÇetinKadınBireysel290
Erol GülserenErkekKepirtepeliler Eğitim Vakfı 291
kemalgürbüzErkek292
RafetManyasErkek293
Orhan İlterErkek294
AYTEKİNKARATAŞErkekSERDAR BEKTAŞ SPOR KULÜBÜ295
Alper Demir ErkekFerdi 296
MetinAkbaşErkek297
Hasan TanerBozdoğanErkek298
MwafakMhaishErkek13299
ObadaMhaishErkek13300
YazanYounesErkek13301
hasangevrekErkekferdi302
zeliha ergunerKadınferdi303
OğuzKesimliErkekMarla Ege304
Gülcan PalavanKadınFerdi305
Turan AkdemirErkek306
AylinkutupyildizKadınBireysel307
CanÖzçiftciErkekKadıköy Runners308
BoraBozdoganErkekKoşu dünyamız309
KorayDürmezErkekKadıköy Runner310
DevranTaşdelen Erkek311
Ziya KUŞ Erkek312
OrhanKaracaoğluErkekİstanbul masterler atletizm kulübü313
MehmetKeleşErkekKoşu Dünyamız314
NerimanKızılaslanKadınferdi315
UlaşÇavdarErkekKadıköy Runners316
ElenaGöksuKadın317
Mehmet ALTINIŞIKErkekKoşu Dünyamız318
Yağmur BerfinYılmazKadınFreeletics Istanbul319
Ayhan KöstekciErkek320
YaşarBıçakçıErkekİstanbul masterleri atletizm kulübü321
Kaan peyami OrhanErkekIstanbul yüzme ihtisas kulübü 322
BağışÖzmenErkek323
Balam Tuğba Yaşar KadınBeat Run Crew 324
mehmetçıtlakErkekferdi325
EvrenKarKadınBireysel326
GülşarBiçakKadınFerdi327
AbdullahTadmuri Erkek328
BakiKaraböceErkekAyyo team329
AhmetCelikErkek330
rahime ÇotukKadınferdi331
GulbaharÇetinKadınGaziemir belediyesi gençlik ve Spor kulubu332
CemalBilekoğluErkek333
IlkerNigizErkekKadıkoy Runners334
harunşahinErkekrunxrun335
FeritArdanErkek336
AsliKarazliKadınBireysel337
SerhatArdanErkek338
İbrahim TürkhanErkek339
İbrahimTürkhanErkek340
Gülçin AyşeAtayKadın341
özlem kafalıKadınultra çaylak runners342
davuthazarErkekultra çaylak runners343
EKREMKIRLIErkekFerdi 344
ZAFERAKTUĞU ErkekFerdi345
MetinAslanErkek346
HasanSOYERTİKErkekTrabzonspor347
EdaGemiciKadınAnadolu Hisari 348
KemalErtikErkek349
SÜLEYMANBİRDALErkekAdidas Runners350
HayrettinkurtkayaErkekBursa Maraton351
MEDENİAYErkekFERDİ352
Tuğçe HilalÇilKadın353
SAİMERDOĞANErkekKİNG BİSHOP354
CaferKARAALP Erkek355
Ceyda Özsaraç KadınTria Team356
Yavuz Bektaş Erkek357
mehmetçilekErkek358
ErhanKoseogluErkek359
Arif Mert Arslan Erkek360
Hülya Tanrıyaşükür KadınGaziemir Belediyesi Atletizm SK361
BEKİR Arslan Erkek362
İbrahim canerOnayErkekLonely cyclists363
CemreŞensoy KadınKoşan adam spor enstitüsü 364
uğurbayrakErkekferdi365
UğurBilgiçErkekÇaget366
ÖzgünLebeErkek367
İLKERYILDIRIMErkekTEMPO368
SÜHA CANASLAN Erkek369
Cem IsmailDeğerErkekBeat Run Crew370
Muhammet YaserŞahinErkekBeat Run Crew371
ÇağlayanBozkulakKadınBeat Run Crew372
Balam Tuğba Yaşar KadınBeat Run Crew 373
ErtanGündoğduErkekBeat Run Crew374
irfançelikErkekistanbul masterleri375
YakupUSLUErkekBeat Run Crew376
DENKTAŞ SEÇKİNErkekTEMPO377
Burak FevziGündoğduErkekBeat Run Crew378
ElifÇolak GündoğduKadınBeat Run Crew379
ismailyazıcıErkekküiıp mastreler380
OzanYıldırımErkekGaziKoşuGrubu 381
KaanOflazErkekBeat Run Crew382
MustafaSARITAŞErkek383
ErcanCingiErkekAtakentgücü384
NURETTİNDAYMAZErkekTEMPO385
melis inanKadınBeat Run Crew386
OkanAltuntaşErkekBeat Run Crew387
SelimNacarErkekÇorlu Masterlar388
rasimsadıkoğluErkek389
BurakŞAHİNErkek390
ŞehmusYücelErkekİstanbul Masterları Atletizm Kulübü391
Mehmet MuratArslanErkekİstanbul Masterları Atletizm Kulübü392
OğuzCivanErkekFerdi393
BasriSevinçErkekAkut394
ALİATEŞErkekİSTANBUL MASTERLERİ ATLETİZM KULÜBÜ395
İlkerErdoğanErkekBeat Run Crew396
DemiraliTATARErkekSERDAR BEKTAŞ SPOR KULÜBÜ397
ADEMKARAMAHMUTErkekTEMPO398
FİRUZANÜNALKadınMARATONİST399
sezaitokErkek400
canpolatakbayErkekBeat Run Crew401
esenerdoğanKadınbireysel402
AbdülazizÖzayErkekKoşu Türkiye403
mesutkaplanErkekkaplan404
tayfuntoprakErkekBeat Run Crew405
Gökhan Özkorkmaz ErkekAsım Çetin Koşu Gücü406
SinanGürsoyErkekBeat Run Crew407
FatihTekeErkekKoşu Türkiye408
görkemfidancıErkekBeylikdüzü triatlon409
Sefa SarıKadınBeat Run Crew410
METETOPRAKErkekFERDİ411
Damla KadıoğluKadınBeat Run Crew412
Muhammed FatihBALErkekFerdi413
ZuhalKayaKadın414
AYSELAYDINKadınBeat Run Crew415
Zehra ErKadınBeat416
Fatma GizemAVCIKadınBeat Run Crew417
MeltemKaplanKadınBeat Run Crew418
İlkinErkorkutErkekBeat Run Crew419
BetülSoyukutKadınBeat Run Crew420
CelalKaracaErkekBeat Run Crew421
Turgut Ramazan UygunErkekBeat Run Crew422
EmrahArıErkekBeat Run Crew423
MuhammetSönmezErkek424
İnançTüzünerErkekBeat Run Crew425
Ayşe EvrimBulgurcuoğluKadın426
BekirSancakErkekBeat Run Crew427
EmreErdoğanErkekBeat Run Crew428
Kemal Karaman ErkekBeat Run Crew 429
NEŞEKAYAKadınBeat Run Crew430
bilalCaberErkekManyaklar431
SuatKumaşErkekPatentürk432
Kerem OzgenelErkekBeat Run Crew433
SibelBüyükkılıçKadınBeat Run Crew434
GökhanEmirlanıErkekBeat Run Crew435
hakanözdemirErkekpatentürk436
OkanAlagaşErkekPatentürk437
HakanAkyalçınErkekManiacs438
MURATTAŞTANErkek439
Özcan MuratAktekinErkekPervasız Yapım440
ErkanTunaErkekBeat Run Crew441
ilkerçiçekErkekBeat Run Crew442
YEŞİMÇUKURİLKadın-443
Yusuf Yenilmez ErkekBeat444
MuratDumanErkekBeat Run Crew445
MuratEmektarErkek446
GizemEren EmreKadınPatentürk447
PınarArtaçKadınBeat Run Crew448
Ferhat BozkurtErkek449
volkanakpınarErkekBeat Run Crew450
Anıl SevinçErkekBeat Run Crew451
HalilOnaltErkekBeat Run Crew452
IbrahimBitisErkekRun N Roll453
AyşenOnaltKadınBeat Run Crew454
Oleg Astanin ErkekTria Team 455
KürşatGünerErkekBeat Run Crew456
Ali Anıl ÖzdemirErkekBeat Run Crew457
MustafaAcılarErkekFerdi458
DoğuşKorkutErkekPatentürk459
Y.Levent Özdemir ErkekBuldan Vakfi460
hıdırakdağErkekBeat Run Crew461
SaffetElkatmışErkek462
MerveKorkutKadınPatentürk463
MuhammetBolatErkekBeat464
büşra ekimsertKadınbeat run cruw465
GizemBayarKadınPatentürk466
MugeKisaaliogluKadınBeat Run Crew467
FulyaErtuğrulKadınBeat Run Crew 468
naciyealbayrakKadın469
Arif GülerErkekFerdi470
ÖMER FARUKSINGINErkekKoşturco471
HandanOlgunKadınBeat Run Crew472
FERYALSINGINKadınFıstıkco473
NILGUNSAHINLERKadınBeat474
ElifDuranKadınBEAT Run crew475
VolkanGungorErkekBeat Run Crew476
vegharseyedmohammadiErkekBireysel 477
Yusuf DuranErkek478
ÖzhanKılınçErkek479
Işık ÖzenKadın480
Mehdi AyErkekFerdi 481
EmineBaydili KadınFerdi 482
CüneytyılmazErkeksultanbeyli gençlik spor kulübü483
CevahirPilpilErkekFerdi484
cagriozcanErkekBeat Run Crew485
Mehmet SerkanÖztenErkek486
AyhanKÜREKÇİErkekAYDOS KARTALLARI487
abdullahORHANErkekSULTANBEYLİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ488
GÖKHANERGÜLErkek489
MuhammedOrhanErkekSultanbeyli genclik spor kulubu490
YunusÇınarErkekAydos kartalları491
İremGörmüşKadınTria492
ERKANCANErkekALİKEV493
HakanŞimşekErkekFerdi494
HüseyinAçayErkekSultanbeyli genclik spor kulubu495
MUHARREMBAGHIROGVErkekferdi496
bülentdurukErkekferdi497
MehtapMutluKadınBeat Run Crew 498
NuriKızılltepeErkekAydoskartallari499
CEYLANGÖKDEMİRKadınferdi500
AliekberKAZMACIErkekAYDOS KARTALLARI501
serdarkarakuşErkekferdi502
SelahattinİnalErkekAydos Kartalları503
Barış OnurÖzdemirErkekBeat Run Crew504
Azra NihanAykanatKadınBeat Run Crew505
MustafaKARAHANErkekAydos kartalları506
sercandurukanErkekKadıkoy Runners507
SedatKoyunErkekAydos kartalları508
BedriGezerErkekİstanbul Masterleri509
Aras Erdem GüzelErkekBeat Run Crew510
MehmetÇelikErkekAydos Kartalları 511
GözdeAlgınKadınBeat Run Crew512
HüseyinÇınarErkekAkut sipar kulübü513
VeyselÖZDERErkekTEMPO ATLETİZM514
GülrabaKabulovaKadınFerdi515
Bayram YALÇIN ErkekAYDOS KARTALLARI 516
MuratAkanErkekİstanbul Doğa517
F.VuralÖZKANErkek518
NecatiAktaş ErkekFerdi519
İbrahimUZUNOKErkekAYDOS KARTALLARI520
HalilDemirbaşErkekSERDAR BEKTAŞ SPOR KULÜBÜ521
RojinSelgiArrayferdi522